Перукарське крісло Freya комфортна модель, що має стильний зовнішній вигляд, завдяки якому гармонійно впишеться в інтер'єр сучасного салону краси.
Кресло установлено на хромированное пятилучье на стопках. Высоту кресла можно менять при помощи гидравлического или пневматического подъемника – на выбор. В качестве обивки используется экокожа высокого качества, устойчивая к износу. Цвет изделия Вы может выбрать из предложенной широкой цветовой гаммы.
Размеры кресла:
- ширина: 57(46) см;
- глубина: 47 см;
- высота: 87 см;
- высота сиденья в нижнем положении: 51 см;
- высота сиденья в верхнем положении: 60 см;
Цена кресла зависит от подъёмного механизма:
Изготавливаем под заказ в течение 10-14 рабочих дней.
Гарантія на товар-12 місяців
Доставка Новою поштою згідно тарифів перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Пневматичний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 570 мм |
| Глибина крісла | 470 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 510 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підйомний механізм | пневматика |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний, пневматичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте











