Ексклюзивне дзеркало в металевій рамі з підсвічуванням - це невід'ємний елемент інтер'єру вашого салону краси, що поєднує функціональність і стиль.
Світлодіодні лампочки забезпечують якісне додаткове освітлення. У комплекті включено 10 лампочок. При необхідності їх кількість може змінюватись. Також можлива заміна на Led-підсвічування.
Висувна скринька ідеальне місце для зберігання косметичних засобів та аксесуарів.
Міцний металевий каркас, покритий порошковою фарбою, забезпечує стійкість та надійність на довгі роки використання.
Для ваших клієнтів важливо бачити себе в дзеркалі під час проведення перукарських процедур, чи то стрижка, фарбування чи створення укладання.
Витончені класичні форми, продуманий до найдрібніших деталей дизайн та бездоганна якість виконання цієї моделі підкреслять респектабельність та статус вашого салону.
Характеристики:
- металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду;
- матеріал стільниці дсп;
- світлодіодні лампочки 10 шт.
розміри:
- ширина: 90 см;
- висота: 180 см;
- глибина: 45 см;
- діаметр дзеркала: 80 см.
Колір каркасу: Золотий, срібний, чорний, білий.
Колір стільниці на вибір.
Гарантія 12 місяців
Термін виготовлення – 10-14 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
- Ціна: 19 978 ₴









Відправка з 18 квітня 2026
