Ресепшн 426 стане стильним доповненням до сучасного салону краси. Він здатний не лише підкреслити статус закладу, а й створити функціональний простір для комфортної роботи адміністратора.
Матеріали, з яких виготовлений ресепшн, надійні та якісні – що забезпечить довговічність обладнання. Корпус може бути виготовлений з ДСП. Ці матеріали стійкі до зношування, вологи, різних механічних пошкоджень. Торці стійки вкриті кромкою ПВХ.
Підсвічування, вигідно підкреслює архітектуру моделі. З боку адміністратора 1 тумба та 1 ящик.
Технічні характеристики:
- ширина: 120 см;
- висота: 110 см;
- глибина: 53 см.
Гарантія 12 місяців.
Післягарантійне обслуговування.
Виготовляється на замовлення.
Термін виконання 14 – 20 днів.
Дивитись весь каталог виробника Velmi
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Глибина стійки | 530 мм |
| Довжина стійки | 1200 мм |
| Тип | Стійка стандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 901 ₴









Відправка з 16 квітня 2026
