Стільчик для візажу Jef Velor Black трендова модель з надійною базою і практичною оббивкою з велюру в популярних кольорах.
В основании данной модели металлическая база, способная выдержать достаточно высокие нагрузки, с возможностью регулировки высоты сиденья для большего комфорта, как для мастера, так и для клиента, а также удобная высота подлокотников и спинка, позволяющая снять нагрузку с поясничного отдела.
Стульчик для визажа Jef Velor Black с легкостью впишется в любой современный интерьер в стиле лофт, а также поможет сделать каждый салон красоты презентабельным и современным.
Технические характеристики:
- Производство: Китай;
- Вращение на 360 градусов;
- Основание: черный, матовый диск;
- Наличие подножки;
- Оббивка: велюр;
- Регулювання висоти на пневматичному підйомнику.
Габаритні розміри:
- Ширина сидіння: 41 см;
- Глибина сидіння: 40 см;
- Висота спинки: 36 см;
- Висота регулювання: 63 - 84 див.
Колір: смарагдовий, сірий, чорний, бежевий, пурпурний, фрез, бузок, червоний, блакитний, жовтий, курна троянда, синій, рожевий, малиновий.
Гарантія 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Наявність підлокітників, Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 630 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 840 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Тип | Барний стілець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Колір оббивки | Пурпуровий |
- Ціна: 7 337 ₴














