Перукарська мийка Art Deco
Виробник: Velmi
Особливості:
Перукарська мийка Art Deco виконана в класичному строгому і витриманому стилі без використання зайвих деталей, предметів декору та прикрас – тільки плавні м'які лінії і гладка фактура.
Завдяки концептуального дизайну, який гармонійно доповнює інтер'єр будь-якого приміщення.
Просторе крісло дозволяє розміщуватися з зручністю клієнтам навіть з самими пишними формами.
Мийка Art Deco має регулювання кута нахилу раковини для досягнення комфортних умов при митті волосся, варіант з більш глибокою керамікою істотно полегшить роботу з довгим волоссям і стане відмінним вибором для жіночого залу.
При виготовленні використовуються тільки якісні матеріали та комплектуючі.
Широка кольорова палітра високоякісної екошкіра дозволить створити унікальний інтер'єр у Вашому салоні.
Даний матеріал зарекомендував себе як надійний і зносостійкий, легко миється, чиститься і дезінфікується, при цьому зберігає свій первісний товарний вигляд тривалий час.
Габаритні розміри:
- ширина: 58 см;
- висота: 96 см;
- глибина: 110 см.
Ціна залежить від вибору раковини: стандартна біла кераміка Україна, глибока кераміка білого або чорного кольору Нью-Йорк.
Термін виготовлення 14 робочих днів.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 58 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| кераміка | Кераміка New York (біла/чорна) |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
- Ціна: від 28 952 ₴











Відправка з 26 травня 2026
