Візок-пуф Master ekonom — компактна і зручна модель, стане незамінним помічником для майстра педикюру!
Займає мінімум місця, а при необхідності його можна легко пересунути, завдяки коліщаткам.
Має два висувних ящика, в яких можна зберігати інструменти та різні аксесуари, м'яка подушка в екошкірі.
Розміри:
- ширина: 450 мм;
- глибина: 350 мм;
- висота: 450 мм;
Виготовлений з високоякісного ДСП 16 мм білого кольору. Тон оббивки можна підібрати по своєму бажанню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | гума, метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте














