Стерилізатор повітряний ГПО-300
Виробництво: Україна
Особливості:
Стерилізатори серії ГПО призначені для виконання сухий стерилізації предметів перукарського, манікюрного, косметологічного, медичного та іншого призначення. Сухожарові шафи мають автоматичне регулювання і можливість підтримувати стабільну температуру всередині камери.
Зрозумілий блок управління допоможе самостійно вибрати необхідну програму з 9 доступних, які підійдуть для стерилізації різних інструментів.
Температуру можна настроїти самостійно за допомогою цифрової установки з точністю в один градус. Прилади мають захист від перегріву, яка збільшує строк експлуатації стерилізатора. Сухожары серії ГПО виконані згідно всім вимогам нормативної документації, мають медичну реєстрацію і можуть застосовуватися навіть у медичних установах.

Сертифікати
Усі шафи для стерилізації серії ГПО відповідають вимогам Технічного регламенту медичних виробів, затвердженого постановою КМУ від 02.10.2013 р. №753.

Технічні характеристики
Камера:
- Повний обсяг камери 325 л
- Внутрішній корисний об'єм камери - 306 л
- Матеріал камери - AISI 304
- Кількість вентиляторів - 3
Полиці:
- Кількість полиць (стандарт / максимум) - 8 шт.
- Відстань між полицями - 70 мм
- Припустиме навантаження на полицю - 14 кг
- Матеріал полиць - AISI 304
Блок управління:
- Захист від перегріву (капілярний термостат / електронна) - так
- Тип контролера - цифровий
- Кількість програм - 9
- Контролер - програмований
- Таймер кількість хвилин/годин - 999/999
Температурні характеристики час нагріву:
- Максимальна температура - 200°З
- Дискретність завдання температури - 1°С
- Варіація температури– -1/+5 °З
- Максимальна швидкість нагріву °С/хв. (завантажений): до 185°С < 55 хв
- Максимальна швидкість нагріву °С/хв. (незавантажений): до 185°С < 25 хв
Під замовлення можливе збільшення максимальної температури до 250 °С, для режиму депирогенизации (240/30).
Живлення, потужність і захист від перегріву:
- Ступінь захисту оболонки - IP 20
- Живлення - 380 В, 50 Гц
- Номінальна потужність - 3100 Вт
- Підключення фаз - 3~
Розміри:
- Габаритні розміри шафи (ШхВхГ): 750×1236×923 мм
- Вага шафи (без завантаження): 96 кг
- Розміри камери (ШхВхГ): 551х901х650 мм
Гарантія 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укроргсинтез |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Педикюрний, Перукарський, Манікюрний, Косметологічний |
| Час стерилізації | 3300 сек |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Сталь покрита фарбою |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Особливості | Дисплей, Таймер |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Стан | Новий |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист від перегріву | Да |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість полиць в камері | 8 шт. |
| Кількість програм | 9 шт. |
| Потужність | 3100 Вт |
| Загальний об'єм камери (л) | 325 |
| Відстань між полицями (мм) | 70 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина корпусу | 750 мм |
| Вага (кг) | 96 |
| Висота шафи (мм) | 1236 |
| Глибина шафи (мм) | 923 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Стерилізатор |
| Об'єм камери/місткість, л (діапазони) | 40+ л |
| Кількість полиць/лотків (шт.) | 4+ |
- Ціна: 80 000 ₴






