IONTO Health&Beauty з більш ніж 30-річним досвідом роботи, є Європейським лідером з виробництва професійного обладнання.
Компанія відома своєю орієнтованістю на інновації та бездоганну якість, зокрема завдяки співпраці з медичними університетами Німеччини.
Компанія кілька разів була володарем вищої європейської нагороди індустрії краси - Beauty Forum Award. IONTO Health&Beauty - це готові концепції кабінетів "під ключ" від "Економ" до "VIP-рівня". Обладнання компанії вирізняється сучасним дизайном, ергономічністю, продуманістю до дрібниць.
Електрична кушетка Sensity — це унікальне поєднання всіх переваг косметологічного крісла та функціональності масажної spa-wellness кушетки.
Основна особливість конструкції spa-wellness кушетки – ідеально скоординована взаємодія двох передових розробок компанії Ionto-Comed: найновіших підйомних колон з трьома роздільними секціями ліжака. Завдяки новій конструкції можлива багатоваріантна трансформація кушетки.
Одночасно з регулюванням кута нахилу головної частини спинки з вирізом для обличчя, у цій моделі можна окремо встановити необхідну висоту підлокітників, на які клієнт опускає руки під час масажу для більшого комфорту.
Нова перевага wellness кушетки — тепер ніжну частину можна повністю опустити вниз секцію для ніг для зручної посадки клієнта перед процедурою.
Увага! вбудована тумба до стандартної комплектації не входить!
Технічні характеристики:
- 4 двигуни;
- автоматичне регулювання висоти;
- LED підсвічування;
- матрац із підігрівом;
- дистанційний пульт керування (програмується);
- максимальне навантаження для сидіння: 220 кг;
- підйомна сила: 200 кг;
- регулювання підголівника: + 25 ° / -35 °;
- оббивка: Cushion поверхня;
Габаритні розміри:
- довжина: 205 см;
- ширина: 76 см;
- підлокітники: 15 см;
- основа: 92 х 65 см;
- мінімальна висота сидіння: 55 см;
- максимальна висота сидіння: 95 см;
- вага: 120 кг.
Колір: білий.
Сервісний центр.
Безкоштовна доставка по Україні!
Гарантія 12 місяців.




| Задати запитання за товаром | ![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ionto-comed |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимально допустиме навантаження | 220 кг |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу, цілісна, регульована по висоті |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2050 мм |
| Максимальна висота | 950 мм |
| Мінімальна висота | 550 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Вага (кг) | 120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: 333 370 ₴














