IONTO Health&Beauty з більш ніж 30-річним досвідом роботи, є Європейським лідером з виробництва професійного обладнання.
Компанія відома своєю орієнтованістю на інновації та бездоганну якість, зокрема завдяки співпраці з медичними університетами Німеччини.
Компанія кілька разів була володарем вищої європейської нагороди індустрії краси - Beauty Forum Award. IONTO Health&Beauty - це готові концепції кабінетів "під ключ" від "Економ" до "VIP-рівня". Обладнання компанії вирізняється сучасним дизайном, ергономічністю, продуманістю до дрібниць.
Кушетка Ionto Relax Classic — це повністю автоматизована модель з програмованим пультом дистанційного керування, розроблена для косметологічних процедур, СПА та процедур по тілу, забезпечує максимальний комфорт клієнту під час процедури. Поєднує багатофункціональність, стильний дизайн, нові технології та гарантію німецької якості.
Ionto Relax Classic обладнана чотирма електромоторами, що дає можливість легко відрегулювати кут нахилу спинки, ножної секції, висоти та кута сидіння для будь-якої процедури: клієнт завжди знаходиться у зручному положенні, а майстер займає найбільш вигідну позицію для ефективного виконання роботи.
Встановлений модуль Balance гарантує почуття повного розслаблення та комфорту через 7 хвилин після початку процедури, за рахунок гармонійного поєднання звуку та легкого похитування. Дія підтверджена науковими дослідженнями.
Модуль налаштовується просто: ручним керуванням на гнучкому кріпленні. Сила звуку та інтенсивність встановлюються легким натисканням на відповідні кнопки на пульті керування.
Матрац із сегментною розбивкою головної частини, в тому числі і для проведення процедур у положенні на животі, яке стає зручним завдяки прорізу для носа та підлокітникам, що опускаються.
Матрац «CUSHION» товщиною 12 см, дуже м'яка оббивка, завдяки окремим камерам із спеціальним наповнювачем.
Дистанційне керування автоматично регулює спинку, ножну частину, а також висоту та кут посадки. Стабільність завдяки точній установці підставки з регульованою висотою.
Технічні характеристики:
- кількість двигунів: 4;
- максимальне навантаження: 180 кг;
- кути нахилу: спинка (45 °), сидіння (35 °), по висоті (31 см), підставка для ніг (55 °);
- управління: пульт ДК (програмований).
Розміри:
- довжина: 196 см;
- ширина: 76 см;
- регульована висота: 58-89 см;
- вага: 120 кг.
Колір корпусу та оббивки білий.
Безкоштовна доставка. Сервісний центр
Гарантія 12 місяців.
| Задати запитання за товаром | ![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ionto-comed |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1960 мм |
| Максимальна висота | 890 мм |
| Мінімальна висота | 580 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 120 |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: 223 660 ₴










