Масажний стіл встановлений на металевому хромованому каркасі з можливістю механічного регулювання узголів'я. Конструкція столу із міцного металу гарантує його стабільність навіть за значних навантажень. Головна частина оснащена зручним вирізом для обличчя, а до комплекту також входить подушка для голови. Додаткова полиця, розташована в нижній частині столу, призначена для зберігання рушників та інших аксесуарів.
Переваги:
- міцність та стабільність;
- регульоване узголів'я;
- зручність для спеціаліста та клієнта;
- естетичний дизайн.
Технічні характеристики:
- регулювання узголів'я проводиться механічно;
- отвір для особи;
- подушка для голови;
- основа металева хромована;
- оббивка шкірозамінник;
Габаритні розміри:
- ширина: 61 см;
- довжина: 180 см;
- висота: 74 см;
- вага: 28 кг.
Упаковка: 188 х 17 х 66 см, вага брутто: 31 кг.
Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Метал |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 926 ₴






