Робоче місце 182 — універсальне робоче місце для візажистів, перукарів, стилістів, бровистов і майстрів інших областей в б'юті індустрії.
Дана модель виконана в сучасному стилі з використанням металевого каркаса, великого круглого дзеркала і висувного ящика зі стільницею.
Конструкція дзеркала дозволяє налаштовувати найбільш оптимальне положення дзеркала для більшого комфорту, як для майстра, так і для клієнта.
Широка стільниця і місткий ящик дають можливість зберігати і розміщувати фен, плойку та інші прилади, а також приладдя та аксесуари у швидкому і легкому доступі.
Цікавий зовнішній вигляд і дизайн робочого місце підкреслить індивідуальний смак в оформленні стильного та сучасного інтер'єру.
Технічні характеристики:
- Матеріал каркаса: метал;
- Покриття: порошкове покриття;
- Матеріал стільниці: ламінований ДСП.
Габаритні розміри:
- Довжина: 64 см;
- Ширина: 40 см;
- Висота: 144 см.
Колір: під замовлення.
Габаритні розміри можуть бути індивідуально змінені.
Термін виготовлення 15 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1440 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | метал |
| Основа дзеркала | метал |
| Рама дзеркала | метал |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: 14 645 ₴








Відправка з 09 червня 2026


