Eclat це двостороннє сучасне робоче місце перукаря-візажиста. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта
Eclat виготовлено з високоякісних матеріалів, стійких до попаданню вологи, до механічних впливів, а так само, що не піддаються деформації при контакті з водою та косметичними засобами. Покриття робочих поверхонь повинні бути довговічними і це як раз те якість, якій відповідає робоче місце перукаря Eclat.
Каркас може бути виготовлений з ДСП або ДСП Egger, торці покриті кромкою ПВХ, робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла.
Дзеркало стійке, конструкція цієї моделі робочого місця самонесуча і тому може встановлюватися в центрі приміщення, між полотнами дзеркал вмонтовані полички для зберігання перукарських аксесуарів.
Габарити ШхВхГ: 110х170х70 див.
Широка колірна гамма.
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | двостороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДВП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 13 024 ₴





Відправка з 09 червня 2026
