Alita - це сучасне, стильне робоче місце перукаря-візажиста. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта.
Изготавливается из высококачественного ДСП, основание металлическое. Рабочая зона освещена подсветкой на 10 лампочек. Вместительный ящик дает возможность хранить весь арсенал косметики под рукой.
В стандартной комплектации рабочее место изготовлено в белом цвете, шириной 800 мм, лампочки в комплекте не предусмотрены.
Возможно изготовление в других цветах, размерах, с дополнительными опциями с доплатой.
Стоимость модели в любом другом цвете, уточняйте у менеджера.
Габариты:
- ширина - 800 мм;
- глубина -370 мм;
- высота - 1710 мм;
- патроны - 10 шт;
Размер столешницы:
- ширина - 800 мм;
- глибина - 370 мм;
- висота - 910 мм;
- розмір дзеркала - 800х800 мм;
Додаткові опції:
- LED лампи – 80 грн/шт;
- Touch напрямні – 190 грн/шт;
- Скло на стільницю – від 425 грн.;
- Дзеркало без рами – 935 грн.;
- Замок на скриньку – 275 грн.;
- Комплектація розетками білими – 705 грн. (3 штуки).
Виготовляємо під замовлення. Термін виготовлення 15 робочих днів.
Гарантія на дзеркало 24 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1710 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | метал |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: 13 547 ₴







Відправка з 09 червня 2026


