Стільчик майстра Ice Diamant gold забезпечить комфорт під час роботи. М'які елементи стільця оббиті якісної екошкірою.
Висока спинка прикрашена стразами і каретной стяжкою.
Стільчик оснащений функцією обертання на 360 градусів.
Сидіння стільця регулюється по висоті за рахунок пневматики.
Стільчик легко пересувається, завдяки маневреним коліщаткам.
Підстава — хромоване пятилучье позолоченого кольору.
Габаритні розміри:
- ширина сидіння: 52 см;
- глибина сидіння: 45 см;
- висота спинки: 43 см;
- мінімальна висота сидіння: 40 см;
- максимальна висота сидіння: 55 див.
Кольори: чорний
Гарантія 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина сидіння | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір бази стільця | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 982 ₴









