Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Комплект перукарських меблів Flamingo»
Комплект перукарських меблів Flamingo — це стиль і сучасність, ідеальне співвідношення ціни і якості. У комплект входить крісло Flamingo 2 і мийка Сheap з кріслом Фламінго.
Крісло перукарське Flamingo — модель економ класу, що поєднує в собі простоту і комфорт за доступною ціною.
Завдяки високоякісним польським комплектуючим, ця модель практично не схильна до механічних пошкоджень, міцна екошкіра стійка до вологи і обробці деззасобами.
Висота крісла регулюється за допомогою гідравлічного підйомника.
Підстава крісла — хромоване пятилучя.
Мийка перукарська Cheap с кріслом Flamingo — стильне крісло з функціональної раковиною, створить максимум комфорту для клієнта і стане незамінним помічником для майстра. Станина виготовлена з водостійкої фанери, залізо захищене від впливу вологи тришаровим покриттям і стійка до впливу корозії.
Біла кераміка українського виробництва з регулюванням кута нахилу, який встановлений на міцну пластикову кришку. Набір сантехніки в комплекті.
Для жіночого залу рекомендуємо глибшу кераміку New York білого або чорного кольору.
Крісло обшито якісною екошкірою, що відповідає стандартам ЄС, колір Ви можете вибрати самі з запропонованої нижче палітри.
Рекомендуємо придбати захисний чохол для перукарського крісла й мийки Flamingo
Ціна комплекту залежить від обраної кераміки.
Гарантія на товар 12 місяців, післягарантійне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Матеріал п'єдесталу | Метал |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Матеріал станини | Водостійка фанера |
| кераміка | Кераміка New York (біла/чорна) |
- Ціна: від 28 732 ₴











Відправка з 30 квітня 2026


