Манікюрний стіл Queen Duet — це функціональність, практичність і стильний дизайн.
Нестандартна конструкція поєднує в собі дві робочі поверхні. Це дозволяє працювати відразу двом майстрам одночасно.
Стіл оснащений тумбою з чотирма висувними ящиками, розташованою посередині.
Матеріалом для корпуса служить ДСП з каскадними елементами. Декоративні накладки з екошкіри з каретной стяжкою прикрашені стразами або гудзиками.
Розміри:
- ширина: 200 см;
- висота: 80 см;
- глибина: 60 см;
Додаткова комплектація:
- комплект з 3-х розеток: 390 грн;
- установка витяжки: 250 грн;
- замок на один ящик: 130 грн.
Термін виготовлення 10 робочих днів.
На нашому сайті Ви можете ознайомитися зі всіма виробами колекції Queen , які так само доступні до замовлення.
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП, штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | дві робочі поверхні |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 511 ₴











Відправка з 08 червня 2026
