Манікюрний стіл Queen 8 виконаний у розкішному та стильному дизайні, завдяки чому стане справжньою родзинкою в інтер'єрі Вашого салону краси.
Каркас столу виконаний з якісного ламінованого ДСП, торці покриті протиударною кромкою ПВХ. Фасад столу обшитий екошкірою з каретною стяжкою і прошитий стразами або ґудзиками, на вибір.
Стіл оснащений трьома висувними ящиками на телескопічних напрямних та місткою поличкою.
Колір виробу можна підібрати з наведених нижче зразків.
Габаритні розміри:
- Ширина: 120 см;
- Висота: 80 см;
- Глибина: 60 см.
Додатково до столу може бути вмонтована манікюрна витяжка.
Стіл може бути обладнаний розетками. А також додатково на ящики можуть бути встановлені замочки, з невеликою доплатою.
Необхідність додаткових опцій слід уточнювати під час оформлення замовлення.
Виготовляємо на замовлення. Термін виконання 10 – 14 днів.
Гарантія на товар 12 місяців.
Ви можете замовити додаткові предмети меблів з колекції Queen для створення кабінету "під ключ" (манікюрні столи, педикюрні крісла, крісла клієнта, пуфи для майстра, тумби для експрес-манікюру та ін).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | штучна шкіра, ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без розеток |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |
| Кількість полиць, шт. | 1 |
- Ціна: 13 054 ₴












Відправка з 16 травня 2026
