Манікюрний стіл Zevs поєднує в собі функціональність та практичність, виконаний у популярному стилі Лофт.
Конструкція столу поєднує у собі відразу дві робочі поверхні, це дозволяє працювати одночасно двом майстрам.
Стіл посередині оснащений тумбою з 4 висувними ящиками на телескопічних напрямних. На кожну скриньку можна додатково встановити замок.
Матеріалом для корпусу є ДСП. Ми пропонуємо широкий діапазон доступних кольорів.
Бічні опори столу виконані із металевої профільної труби, пофарбованої в золотий колір.
Розміри:
- ширина: 180 см;
- висота: 80 см;
- глибина: 55 см.
За бажанням стіл може бути доукомплектований манікюрними витяжками. Тут Ви можете ознайомитись з усім асортиментом та підібрати потрібну модель.
Термін виготовлення 10-14 робочих днів.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | метал, ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | дві робочі поверхні |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | метал |
| Кількість полиць, шт. | 0 |
- Ціна: 17 764 ₴





Відправка з 08 червня 2026
