Перукарське крісло Mali -
Стильний дизайн XIX століття на сучасний лад, широке сидіння подарує комфорт як клієнту, так і майстрові, стане родзинкою салону і підкреслить його індивідуальність.
Підстава хромоване пятилучье, оснащений гідравлічним підйомником з блокуванням обертання.
Модель Mali оббиті високоякісним кожзамом, яка оброблена спеціальним складом, стійким до дій різних хімічних препаратів.
Крісло можна замовити в різній колірній палітрі, що дозволяє їй вписатися в будь-який інтер'єр, а при бажанні зміни інтер'єру, можна змінити і колір оббивки.
Доплата за диск
Доплата за квадрат
Габаритні розміри:
Дивитися кольору шкірзамінника
Так само Ви можете придбати перукарню мийку Mali з цієї колекції
Гарантія на товар-12 місяців, післягарантійне обслуговування
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 630 мм |
| Глибина крісла | 430 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |
| Колір бази крісла | хромований |
- Ціна: від 17 952 ₴










Відправка з 26 травня 2026
