Професійна лампа для манікюру LED UV Sun 7 потужна зі стильним дизайном. Вона користується популярністю у майстрів нейл-індустрії, підходить для сушіння нігтів під час процедур манікюру і педикюру. Лампа відбиває м'яке сонячне світло і є абсолютно нешкідливою для очей. Має захист від перегріву та великий простір усередині. Перевагою лампи є її безболісність та наявність акумулятора.
Лампа SUN 7 відкриває нові можливості:
- 2 варіанти потужності: стандартний 48 Вт і щадний 24 Вт
- 30 світлодіодів
- Smart 2.0
- автоматичний захист від перегріву
- режим запам'ятовування вибраного часу
- інфрачервоний датчик руху руки
- кнопки на : 10s, 30s, 60s, 99
- режим нескінченності
- ударостійкий корпус
- знімна задня кришка
- зручний дисплей
- безпечне світло
- 2 режими: від мережі та акумулятора
- безперервна робота від акумулятора - до 2х годин
- режим роботи до 50 000 годин
Рекомендації щодо використання
Лампа для манікюру LED UV Sun 7 працює від мережі та від акумулятора. Заряджання акумулятора здійснюється 2 способами: коли акумулятор у лампі та вона включена в мережу, а також акумулятор можна заряджати без лампи за допомогою блока живлення.
При повному заряді лампа від акумулятора працює в середньому 2 години.
Якщо майстер працює з лампою від мережі та акумулятор не використовується, його краще зберігати окремо від лампи та заряджати хоча б 1 раз на 3 місяці.
Вся продукція SUNUV має сертифікати якості, які підтверджують відповідність усім заявленим технічним характеристикам та властивостям моделей.
Ціна залежить від терміну офіційної гарантії: 6 або 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNUV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Захисна кришка від УФ випромінювання, Сенсор датчика руху, Таймер, Захист від перегріву |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 688 ₴












