Лампа для манікюру LED+UV Sun 5, 48W (оригінал)
1 540 ₴
- В наявності
- Код: LED+UV_Sun5_6
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа для манікюру LED+UV Sun 5, 48W для полімеризації нігтів нового покоління. Має сенсорне управління і таймер. Встановлений датчик руху руки. Полимеризует всі гелі та гель-лаки. Знімне дно в лампі дає можливість використовувати її для педикюру. Термін служби безперервної роботи близько 50000 годин.
Лампа компактна, стильного дизайну білого кольору. На верхній частині корпусу лампи розташований електронний дисплей на якому виводиться відлік таймера. Включення відбувається за допомогою сенсора руху.
Технічні характеристики:
- Потужність: 48 W;
- Мережа: 210-240 B;
- Кнопка зниження потужності;
- Таймер: 10/30/60 сек;
- Під одну руку;
- Датчик включення (сенсор);
- Дисплей;
- Знімне дно на магнітах.
- Колір: білий.
Комплектація: LED лампа, кабель з блоком живлення, інструкція.
Гарантія 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNUV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.52 кг |
| Вид обладнання | УФ CCFL+LED лампа |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴















