Ширма Brushes
Виробництво: Україна
Особливості:
Ширма Brushes дозволяє легко і швидко зонувати робочий простір, закриваючи до двох метрів як в ширину, так і в висоту.
Складаний дизайн дає можливість компактно зберігати ширму, а також розкривати всі секції відразу в разі необхідності.
На підставі ширми дерев'яний каркас з натурального дерева, інтер'єрна тканина з сучасним принтом, який підкреслить вишуканий смак кожного професійного салону краси.
Ширма Brushes - яскрава трендова модель з високим попитом.
Габаритні розміри:
- В складеному стані: 180х40 см;
- Кількість секцій: від 3 до 5;
- Матеріал виготовлення каркаса: натуральне дерево;
- Матеріал виготовлення екрану: тканина;
- Висота ширми: 180 см;
- Ширина однієї секції ширми: 40 см;
- Товщина ширми: 3 см;
Також ви можете замовити ширму за індивідуальним розміром.
Виготовляється під замовлення 3-5 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення екрана | тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Товщина ширми | 30 мм |
| Ширина однієї секції ширми | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 455 ₴





Відправка з 07 травня 2026


