Лабораторія для змішування фарб Ceriotti DUTY — мобільна підставка з заглибленнями для чаш і отворами для інструментів. Чаші в комплекті.
Хрестовина і підстава виконані з пластика, стійкого до хімічних впливів.
5 роликових коліс на пятилучі забезпечують мобільність цієї моделі.
Італійська якість гарантує тривалий термін служби.
Габаритні розміри:
- Довжина: 47,5 см;
- Ширина: 38,5 см;
- Висота: 90-95 см.
Колір: чорний.
Компанія CERIOTTI є всесвітньо відомим виробником перукарського обладнання.
Її відрізняє високий рівень якості з використанням передових технологій, які забезпечують комфортні умови для роботи майстрів б'юті індустрії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceriotti |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик, Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 187 ₴












