Стілець Bergamo втілює в собі легкість, надійність і екологічність. Таке поєднання народжує меблі, однаково ергономічні і красиві.
Ця модель змогла «подружити» у собі форму та функціональність, наголосивши на комфорті та затишку, завдяки чому, креативний дизайн стільця вигідно підкреслить інтер'єр будь-якого приміщення.
Ніжки можуть бути виготовлені з натурального дерева або металу.
Колір металевих — чорний, золотий, срібний. Дерев'яних — чорний, білий, колір світлого або темного дерева на вибір.
Наповнювач стільця — поролон високої щільності, який відмінно тримає форму виробу та не деформується при тривалій експлуатації.
Оббивка - високоякісна, легка у догляді, зносостійка тканина оббивка, колір якої ви можете вибрати на свій смак. Різноманітність палітри кольорів налічує велику кількість модних відтінків, серед яких ви неодмінно знайдете той, який ідеально підійде саме для вашого салону.
Виріб має хороші показники зносостійкості та надійності. Міцний каркас та якісні матеріали передбачають тривалу та інтенсивну експлуатацію у громадських місцях та комерційних об'єктах.
Габаритні розміри:
- Ширина: 57 см;
- Глибина: 57 см;
- Висота: 82 см;
- Висота сидіння: 46 см.
Термін виготовлення 30 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Матеріал каркасу | дерев'яні ніжки |
| Основний оббивний матеріал | тканина Standart |
| Форма стільчика | квадратна |
| Основні атрибути | |
| Колір оббивки | на вибір |
- Ціна: Ціну уточнюйте











Відправка з 30 травня 2026


