Ергономічна фігурна форма спинки та підлокітників, м'яка, міцна та приємна на дотик тканина оббивки, зносостійкий поролон як набивання, стійкі, надійні дерев'яні ніжки — все це про наш супер-зручний крісло Bianco.
Крісло має універсальний дизайн, завдяки чому воно легко вписується в інтер'єри, створені з урахуванням останніх трендів.
Ніжки можуть бути виготовлені з натурального дерева або металу.
Колір металевих — чорний, золотий, срібний. Дерев'яних — чорний, білий, колір світлого або темного дерева на вибір.
Наповнювач крісла — поролон високої щільності, який відмінно тримає форму виробу та не деформується при тривалій експлуатації.
Оббивка крісла — високоякісна, легка у догляді, зносостійка тканина оббивка, колір якої ви можете вибрати на свій смак. Різноманітність палітри кольорів налічує велику кількість модних відтінків, серед яких ви неодмінно знайдете той, який ідеально підійде саме для вашого інтер'єру.
Виріб має хороші показники зносостійкості та надійності. Міцний каркас та якісні матеріали передбачають тривалу та інтенсивну експлуатацію у громадських місцях та комерційних об'єктах.
Габаритні розміри:
- Ширина: 57 см;
- Глибина: 57 см;
- Висота: 82 см;
- Висота сидіння: 46 см.
Термін виготовлення 30 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Основні атрибути | |
| Колір оббивки | на вибір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | дерев'яні ніжки |
| Форма стільчика | таблетка |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Основний оббивний матеріал | тканина Standart |
- Ціна: Ціну уточнюйте











Відправка з 11 червня 2026


