Перукарська мийка Obsession — це мийка преміум класу, її особливості це стильний дизайн, широке сидіння прикрашена кристалами, подарує комфорт Вашим клієнтам, так і майстрові. Мийка стане родзинкою салону і підкреслить його статус та індивідуальність.
Основа мойки изготовлена из нержавеющей стали. Подвод сантехнических труб можно осуществить с трех сторон.
В комплектацию входит полный набор профессиональной сантехники Стандарт.
Модель Obsession обита высококачественной экокожей, которая обработана специальным составом, который устойчив к действиям различных химических препаратов.
Мойку можно заказать в различной цветовой палитре, что позволяет ей вписаться в любой интерьер, а при желании смены интерьера, можно сменить и цвет обивки.
Парикмахерская мойка комплектуется различными вариантами керамики.
Если Вы подбираете мойку для женского зала, рекомендуем выбрать более глубокую керамику New York (может быть черного или белого цвета), это значительно облегчит работу с длинными волосами.
Мы предлагаем широкий модельный ряд керамических раковин:
Мойка с керамикой Нью Йорк, белого/черного цвета;
Мойка Космо с керамикой белого или черного цвета (производство Италия);
Мойка с керамикой Европа белого/черного цветов.
Габарити:
- Ширина: 66 см;
- Глибина: 125 см;
- Висота: 96 см.
Гарантія на товар 12 місяців і післягарантійне обслуговування
Так само Ви можете замовити перукарське крісло і робоче місце з цієї колекції


Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 125 см |
| Ширина мийки перукарні | 66 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| кераміка | Кераміка New York (біла/чорна) |
| Під'єднання води в мийці | Бічне, Заднє, Нижнє |
- Ціна: від 32 766 ₴



Відправка з 14 травня 2026
