Лабораторія для салону краси Montecle є функціональним і практичним обладнанням, яке здатне вмістити всі необхідні аксесуари і приналежності для роботи. У даній моделі лабораторії можна зберігати косметику, рушники, накидки, лосьйони, бальзами, палітри, фарби для волосся і багато іншого. Така місткість досягається за рахунок безлічі поличок і відділень.
Лабораторія виготовлена з якісного матеріалу з покриттям, яке захищає від вологи і механічних впливів. Дане обладнання відмінно підійде навіть для невеликих приміщень, де необхідно зберегти простір, але при цьому розмістити всі потрібні аксесуари та робочі інструменти.
Характеристики:
- каркас може бути виготовлений з ДСП або ДСП Egger
- торці покриті кромкою ПВХ
- стільниця в лабораторії виготовлена з високоякісного вологостійкого ДСП із пластиковим покриттям
- зверху зручний стелаж для рушників, відкриті полички для фарб
- у фасадах встановлена система відкриття без ручок
- можна виготовити лабораторію з сантехнікою і без
Габарити лабораторії:
- ширина: 150 см;
- висота: 200 см;
- глибина: 60 см;
Гарантія на товар-12 місяців
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | на вибір |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 1500 мм |
- Ціна: 20 644 ₴



Відправка з 08 червня 2026
