Педикюрно-косметологічне крісло VM1100 затребуване у професійних майстрів різних сфер, включаючи спа-салони, косметичні та косметологічні центри, масажні, педикюрні і маніпуляційні кабінети.
Управління автоматикою досить просте і інтуїтивне у використанні, за допомогою ножної педалі і дистанційного пульта можна змінювати і плавно регулювати висоту і кут нахилу різних робочих зон.
До основних переваг кушетки VM1100 можна віднести безшумність і плавність роботи електродвигунів, можливість регулювання всіх робочих секцій, каркас з міцного металу, а також оббивку з екошкіри, яка легко чиститься і дезінфікується.
Ця модель здатна витримати навантаження до 200 кг.
Техничні особливості:
- 3 електромотора регулюють висоту і кути нахилу верхньої і нижньої частин;
- Роздільні підніжки відводяться в сторону, регулюються по довжині пневматичним механічним способом;
- Обертання на 270 °;
- Горизонтальне положення;
- Управління за допомогою пульта і ножної педалі;
- Регульовані підлокітники зйомні;
- Зйомний підголівник;
- Виріз для обличчя, прикритий подушкою.
Розміри:
- Довжина: 191 см;
- Ширина: 58 см;
- Регульована висота сидіння: 60-90 см;
- Висота спинки з підголовником: 82 см;
- Глибина сидіння: 49 см;
- Регульована довжина підніжок: 45-60 см.
Колір:
слонова кістка, білий.
Надається Сертифікат відповідності.
Гарантія на електромотори 12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | пневматичний |
| Спосіб регулювання спинки | електричний |
| Функціональні підлокітники | знімні, регульовані |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 900 мм |
| Довжина крісла | 1910 мм |
| Ширина крісла | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
- Ціна: Ціну уточнюйте












