Для найбільших салонів та студій!⠀
- Завантаження 25 клієнтів на день та більше.⠀
- Вміщує до 12 наборів інструментів або 8-12 крафт-пакетів за одне завантаження.
- Розмір камери більший ніж у ГП-10 (міститься медичний лоток для інструментів з нержавіючої сталі.⠀⠀
- ДП-15 сертифікований УкрСЕПРО.
Сухожарова шафа Мікростоп ГП-15 - один з найбільш містких стерилізаторів лінійки Мікростопів, підійде для великих салонів краси та навчальних центрів. Вміщує до 16 комплектів інструментів або 8-12 комплектів у крафт пакетах.
Весь модельний ряд сухожарів Мікростоп має однакові технічні характеристики. Кожен може вибрати потрібний об'єм, залежно від завантаженості салону/майстра.
Стерилізатор дозволяє досягти ідеальної чистоти, при цьому не пошкодивши інструменту. Обробка відбувається під впливом сухого гарячого повітря. Мікростоп ГП-15 допоможе зберегти здоров'я Вашим клієнтам і співробітникам.
Переваги:
- висока продуктивність та більш тривалий термін експлуатації за рахунок одночасної стерилізації великої кількості інструментів;
- електронний контроль функцій;
- світлове табло з показниками температури та часу на передній панелі;
- сухожарова шафа Мікростоп очищає на 100% інструмент від бактерій;
-
не псує манікюрні інструменти;
- наявність сервісного центру у Києві;
-
відповідає затвердженим МОЗ України параметрам стерилізації, що підтверджується мікробіологічним дослідженням МЛЦ МОЗ України;
-
стерилізатор Мікростоп сертифікований УкрСЕПРО – Українською державною системою сертифікації продукції.
Технічні характеристики:
- споживана потужність: 700 Ватт/год;
- електронне керування;
- відхилення температури від заданого значення: ±1С;
- вихід на задану температуру стерилізації: 10-15 хвилин;
- аварійне відключення під час перегріву корпусу;
- розміри: 550х450х330 мм;
- розмір внутрішньої камери: 240×220х310 мм;
- розмір лотка для інструментів: 300 х 220мм;
- об'єм стерилізаційної камери: 15 літрів;
- одночасно можна стерилізувати до 16 наборів манікюрних інструментів без крафт пакетів або 8-12 наборів у крафт пакетах;
- вага: 19 кг;
- розмір крафт пакетів: 100*200 мм.
У комплект входить:
- Сухожарова шафа Мікростоп ГП-15
- Знімний лоток для інструментів
- Електричний кабель
- Інструкція
4 автоматичні режими:
3 режими стерилізації відповідно до правил МОЗ України:
- 200 ° С - 30 хв,
- 180 ° С - 60 хв,
- 160 ° С - 150 хв
+ режим сушіння інструментів - 80 ° С, час - 30 хвилин.
Гарантія товару 18 місяців. Післягарантійне обслуговування.

Стерилізуються інструменти з металу, скла та стійких до високої температури матеріалів.
Відмінності між стерилізаторами Мікростоп
| Модель | Кількість наборів інструментів у крафт-пакеті | Кількість наборів інструментів без крафт пакету |
| М1/М1є | 1 | 2 |
| М1+ | 3 | 2 |
| М2 | 5 | 3 |
| М3 | 3 | 6 |
| М3+ | 9 | 6 |
| ДП-10 | 9 | 12 |
| ДП-15 | 12 | 16 |
| ДП-20 | 15 | 19 |
Мікростоп відповідає українським стандартам стерилізації, отримав сертифікат після технічних випробувань та лабораторного підтвердження температурного режиму.

Дані для транспортування:
Кількість місць: 1
Розмір упаковки: 62х50х37 см.
Вага: 19 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Стерилизуемый матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 700 Вт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Микростоп |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 550 мм |
| Ширина корпусу | 450 мм |
| Вага | 19 кг |
| Висота корпусу | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 15000 л. |
| Тип обладнання | Стерилізатор |
| Об'єм камери/місткість, л (діапазони) | 10-20 л |
| Виробник | Микростоп |
| Місткість крафт-пакетів, шт. | 11+ |
| Кількість полиць/лотків (шт.) | 4+ |
- Ціна: 14 500 ₴













