Candy це двостороннє сучасне робоче місце перукаря-візажиста. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта.
Candy виготовлено з високоякісних матеріалів, стійких до попаданню вологи, до механічних впливів, а так само, що не піддаються деформації при контакті з водою та косметичними засобами. Покриття робочих поверхонь повинні бути довговічними і це як раз те якість, якій відповідає робоче місце перукаря Candy.
Каркас може бути виготовлений з ДСП або ДСП Egger, торці покриті кромкою ПВХ, робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла.
Дзеркало стійке, відкриту полицю можна використовувати як підставку для сумок, внизу зручна нікельована підставка для ніг, конструкція цієї моделі робочого місця самонесуча і тому може встановлюватися в центрі приміщення.
Габарити ШхВхГ : 60х190х54 див.
Широка колірна гамма.
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | двостороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДВП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 11 607 ₴



Відправка з 09 червня 2026
