Sofia - це сучасне, стильне робоче місце перукаря-візажиста. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта.
Робоче місце з зручною столешней, з підсвічуванням (14 ламп, які входять у вартість).
Кількість і види лампочок може змінюватися за Вашим бажанням.
Виготовляється з високоякісної ДСП, широка кольорова гама.
Габарити:
- довжина 100 см;
- глибина 45 см;
- висота 190 см.
Гарантія на товар-12 місяців.
Термін виготовлення 10-14 днів
Дивитися весь каталог виробника Velmi
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 695 ₴











Відправка з 09 червня 2026
