Це ідеальне робоче місце як для перукаря, так і для візажиста. Світлодіодні лампи виконують як роль додаткового джерела світла, а й є стильним елементом декору. Матеріал, що використовується при виготовленні цього виробу, не тільки легкий у догляді, але й має високу стійкість до впливу засобів для чищення. Робоча поверхня виконана із загартованого скла, яке при руйнуванні розпадається на безліч дрібних уламків із тупими гранями, що суттєво знижує ризик серйозних травм.
Модель оснащена одним висувним ящиком, встановленим на телескопічні напрямні, що забезпечує плавне та легке відкриття та закриття. Ви можете вибрати між теплим та холодним освітленням, а кількість лампочок легко регулюється відповідно до ваших уподобань. Це робоче місце – практичне та стильне рішення для вашої роботи.
Характеристики:
- матеріал дсп;
- ящик на телескопічних напрямних;
- робоче полотно зроблено зі спеціального загартованого скла;
- 14 світлодіодних лампочок вмонтовані в раму.
Розміри:
- ширина: 100 см;
- глибина: 47;
- робоча глибина стільниці: 40 см;
- висота: 190 см
- ширина шухляди: 13 см.
Колір: на вибір.
Термін виготовлення 21 день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Тумба | 0 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 11 740 ₴








Відправка з 09 червня 2026
