Noire це елегантне робоче місце перукаря-візажиста в класичному стилі. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта
Noire изготовлено из высококачественных материалов устойчивых к попаданию влаги, к механическим воздействиям, а так же, не подвергающихся деформации при контакте с водой и косметическими средствами. Покрытия рабочих поверхностей должны быть долговечными и это как раз то качество, которому соответствует рабочее место парикмахера Noire.
Каркас может быть изготовлен из ДСП или ДСП Egger, торцы покрыты кромкой ПВХ, рабочее полотно сделано из специального закаленного стекла.
Зеркало устойчивое, но можно и прикрепить к стене с помощью дюбелей.
Габариты ШхВхГ: 220х170х35 см.
Широка колірна гамма.
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Стільниця | загартоване скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 15 638 ₴





Відправка з 09 червня 2026
