Робоче місце перукаря-візажиста Leoni - функціональна частина в обустройсве салону, вона несе в собі допоміжну функцію, практичність і комфортність у роботі майстра, це сучасне, стильне робоче місце перукаря-візажиста. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта.
Каркас може бути виготовлений з ДСП або ДСП Egger, торці покриті кромкою ПВХ, робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла.
Дзеркало стійке, але можна і прикріпити до стіни за допомогою дюбелів, тумба під столом і бічній пенал допоможуть розмістити всі необхідні перукарські приналежності.
Габарити ШхВхГ: 140 х 170 х 40 див.
Широка колірна гамма.
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Тумба | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | загартоване скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 13 334 ₴







Відправка з 09 червня 2026
