Базова класична модель для візажиста. Прекрасно підійде також для майстра перукаря або домашнього користування.
Характеристики:
- матеріал дсп;
- металеві опори покриті порошковою фарбою для захисту від впливу бруду та вологи;
- прогумовані колеса роблять модель мобільною;
- 13 світлодіодних лампочок (кількість лампочок може регулюватися).
Розміри:
- ширина: 110 см;
- глибина: 47;
- висота: 190 см.
Колір: на вибір.
Термін виготовлення 21 день.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 343 ₴










Відправка з 18 квітня 2026
