Essence це сучасне, стильне робоче місце перукаря-візажиста. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта
Essence виготовлено з високоякісних матеріалів, стійких до попаданню вологи, до механічних впливів, а так само, що не піддаються деформації при контакті з водою та косметичними засобами. Покриття робочих поверхонь повинні бути довговічними і це як раз те якість, якій відповідає робоче місце перукаря Essence.
Каркас може бути виготовлений з ДСП або ДСП Egger, торці покриті кромкою ПВХ, робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла.
Дзеркало стійке, але можна і прикріпити до стіни за допомогою дюбелів, відкриту полицю можна використовувати як підставку для сумок, внизу зручна нікельована підставка для ніг;
Габарити ШхВхГ : 160х190х27 див.
Широка колірна гамма.
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 8 816 ₴




Відправка з 09 червня 2026
