Divin це сучасне, стильне робоче місце перукаря-візажиста. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта
Divin изготовлено из высококачественных материалов устойчивых к попаданию влаги, к механическим воздействиям, а так же, не подвергающихся деформации при контакте с водой и косметическими средствами. Покрытия рабочих поверхностей должны быть долговечными и это как раз то качество, которому соответствует рабочее место парикмахера Divin.
Каркас может быть изготовлен из ДСП или ДСП Egger, торцы покрыты кромкой ПВХ, рабочее полотно сделано из специального закаленного стекла.
Дзеркало стійке, але можна і прикріпити до стіни за допомогою дюбелів.
Габарити ШхВхГ : 110х170х35 див.
Широка колірна гамма.
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 10 145 ₴




Відправка з 09 червня 2026
