Це сучасне робоче місце перукаря-візажиста. В ньому передбачено все для комфортної роботи майстрів і гарного настрою клієнта. Виготовлено з високоякісних матеріалів, стійких до попаданню вологи, до механічних впливів, а так само, що не піддаються деформації при контакті з водою та косметичними засобами. Покриття робочих поверхонь повинні бути довговічними і це як раз те якість.
Торці покриті кромкою ПВХ, робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла.
Дзеркало стійке, внизу зручна нікельована підставка для ніг, за бажанням клієнта дзеркало може бути окремо стоять або його треба буде кріпити до стіни за допомогою дюбелів, тумба внизу, висувний ящик допоможуть розмістити всі необхідні аксесуари під рукою.
Ціна робочого місця з ДСП Egger - 464 $
Габарити ШхВхГ: 110х170х40см.
Широка колірна гамма.
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Тумба | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: від 10 012 ₴



Відправка з 09 червня 2026
