Професійна мийка перукарська Lady One оснащена глибокою керамічною раковиною білого або чорного кольору на вибір з регулюванням нахилу раковини, для максимального комфорту клієнта.
Основна відмінність даної моделі від безлічі інших – широке комфортне крісло ергономічної форми.
Купуючи цю модель, Ви гарантовано стаєте власником надійної перукарні мийки.
Станина виготовлена з міцного пластику.
Оббивка крісла – високоякісний кожзам, який довгий час зберігає свій первісний вигляд, не тріскається і не розтягується. Всі матеріали, які використовуються для виготовлення даної моделі, що відповідають міжнародним стандартам.
Колір крісла Ви можете вибрати з наданої палітри.
Дивитися кольору шкірзамінника
Розміри:
- довжина: 130 см;
- ширина: 62 см;
- ширина з підлокітниками: 66 см;
- висота: 90 см;
- вага: 25 кг;
Перукарська мийка комплектується різними варіантами кераміки.
В стандартній комплектації — біла Гарсон.
Якщо Ви підбираєте мийку для жіночого залу, радимо вибрати більш глибоку кераміку New York (може бути чорного або білого кольору), це значно полегшить роботу з довгим волоссям.
Мийка комплектується сантехнікою Стандарт.
Сантехніка Італія з доплатою 140 $.
Гарантія на товар 12 місяців.


Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 130 см |
| Ширина мийки перукарні | 66 см |
| Висота перукарської мийки | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
| кераміка | Кераміка New York (біла/чорна) |
- Ціна: 31 944 ₴












