Перукарський візок Tico-05 - професійний функціональний візок відмінної якості, незамінний помічник для майстра перукаря в салоні.
Корпус моделі виготовлений з металу. Маневрені гумові колеса безшумні та стійкі на будь-якій поверхні.
Візок оснащений п'ятьма висувними ящиками з наскрізними напрямними, завдяки чому ящики можна висувати в дві сторони. Один із ящиків можна прикріпити збоку, на рівні робочої поверхні.
Робоча поверхня має поглиблення для аксесуарів, на бічній панелі розташований тримач для фена.
Розміри візка:
- висота: 93 см;
- глибина: 42 см;
- ширина: 45 см;
- розмір висувної скриньки: 32 x 24 x 7.5 см;
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Особливості | Бічні панелі для аксесуарів і косметики, Тримач для фена |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



