Робоче місце Queen - це сучасне робоче місце перукаря чи візажиста, малогабаритний і комфортне, ідеально підходить для невеликих салонів.
Виготовлено з високоякісних матеріалів, стійких до потрапляння вологи, а так само, що не піддаються деформації при контакті з водою та косметичними засобами.
Каркас виготовлений з ДСП, торці покриті кромкою ПВХ, нижня частина виробу прикрашена декоративною панеллю з шкірозамінника з каретной стяжкою. Дзеркало кріпиться до стіни за допомогою дюбелів.
Широка кольорова гама ДСП та шкірозамінника .
Габаритні розміри:
- Висота: 2000 мм;
- Ширина: 750 мм;
- Глибина : 250 мм;
Розміри дзеркала :
- Висота: 1100 мм;
- Ширина: 600 мм;
Виготовляємо під замовлення. Термін виготовлення 10-14 робочих днів.
У комплекті з робочим місцем можна замовити інші вироби з однойменної колекції перукарні меблів Queen.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 424 ₴







Відправка з 09 червня 2026
