Стильний і комфортний стілець майстра педикюру Paris 2 з ергономічним сидінням значно полегшить роботу майстра.
Стілець оббитий міцною прошитим поліуретаном. Якісний наповнювач робить стілець зручним і нежорстких.
Хромоване пятилучевое підстава оснащене поліуретановими колесами, завдяки яким можна легко і плавно переміщати стільчик.
Стілець майстра педикюру Paris 2 - Ваш незамінний помічник у роботі.
Технічні характеристики:
- пневматичний підйомник;
- підстава хромоване;
- ергономічні форми сидіння;
- оббивка: поліуретан;
- регульована висота стільця: 30-36 см;
- розмір сидіння: ширина 47 см, глибина 40 см;
- розміри спинки: ширина 43 см, висота 31 см;
- діаметр хрестовини: 48 див.
Колір: чорний.
Гарантія складає 12 місяців на газліфт і фабричні дефекти і не поширюється на пошкодження, викликані експлуатацією.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 360 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 300 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Полиуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴














