Манікюрний стіл Valio 2
Виробництво: Velmi, Україна
Особливості:
Манікюрний стіл Valio 2 з нової колекції манікюрних столів українського виробника відрізняється простим і стильним дизайном, ергономічністю і функціональністю.
Стіл виготовлений з якісного ламінованого ДСП з кромкою ПВХ.
Перевагою цієї моделі є спеціальний отвір на краю стільниці, маскує дроти, завдяки чому на столі завжди зберігається ідеальний порядок.
З протилежного боку стільниці розташований невеликий експозитор для лаків з трьох поличок.
Характеристики:
-
3 полички;
- Отвір для маскування проводів;
- Матеріал: ДСП;
- Кромка ПВХ;
Габаритні розміри:
- Глибина: 50 cм;
- Ширина: 126 см;
- Висота: 120 см;
- Висота стільниці: 79 см.
Колір можна вибрати із запропонованої палітри.
Стіл додатково може бути доукомплектований розетками з доплатою.
Гарантія 12 місяців
Під замовлення. Термін виготовлення 10-14 днів.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1260 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Безтумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |
| Кількість полиць, шт. | 0 |
- Ціна: 11 132 ₴











Відправка з 01 червня 2026
