Рециркулятор бактерицидний Микростоп Air Clean 100
4 375 ₴
- В наявності
- Код: MST_air_clean_100
Рециркулятор бактерицидний Микростоп Air Clean 100
Виробництво: Україна
Особливості:
Рециркулятор бактерицидний Микростоп Air Clean 100 – спеціальний пристрій для швидкої і ефективної дезінфекції та знезараження повітряних потоків на 99% в робочому приміщенні до 100 кв. м.
Рециркулятор має універсальне застосування для різних установ, підприємств, житлових будинків та інших місць з великим скупченням людей, при цьому має безпечне вплив, захищає від ультрафіолетового випромінювання спеціальне матове скло.
Сучасний дизайн, використання тільки якісних матеріалів і комплектуючих дозволяють застосовувати рециркулятор, як у громадських місцях, так і в домашніх умовах.
Бактерицидна лампа знаходиться в закритому корпусі, для її заміни та обслуговування є спеціальна кришка.
Технічні характеристики:
- Розміри (ДхШхВ): 111,5х12х12 см;
- Площа покриття: 100 м2.
- Матеріал: метал, скло;
- Кількість ламп: 1;
- Потужність: 30 Вт;
- Потужність випромінювання лампи: 13,4 Вт;
- Споживча потужність не більше: 70 Вт;
- Вага: 4 кг
Гарантія від виробника: 12 місяців (не поширюється на лампи всередині рециркулятора).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рециркулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Площа приміщення | 100 кв.м |
| Спосіб установки | Настінний |
| Сфера використання | В установах, Для дому, Офіси організацій |
| Таймер | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 1115 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 4 375 ₴











