Стільчик для візажу Adamo black стане відмінним обладнанням для оформлення робочої зони майстра візажиста або бровиста в салоні краси, підкреслить індивідуальний смак в оформленні інтер'єру.
В основі моделі металевий чорний диск, міцний та стійкий.
Практична оббивка з екошкіри дозволяє мити, чистити та дезінфікувати стільчик після кожного сеансу.
Широке м'яке сидіння, ергономічна спинка та підставка під ноги створять затишну атмосферу та комфорт для клієнта навіть під час тривалих процедур.
Висота сидіння регулюється пневматичним механізмом, є функція обертання на 360°.
Габаритні розміри:
- Висота спинки: 34 см;
- Висота сидіння: 62-82 см;
- Ширина: 44.5 см;
- Глибина: 41 см;
- Діаметр диска: 41 см.
Колір: чорний, білий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 630 мм |
| Глибина стільця | 410 мм |
| Ширина стільця | 445 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 840 |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Основні | |
| Тип | Барний стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 488 ₴












