Манікюрний стіл Veles практичний і функціональний, виконаний у популярному стилі Лофт.
Стільниця виготовлена із зрощеного подвійного ДСП, краї якого оброблені протиударною кромкою ПВХ.
Тумба з трьома ящиками на телескопічних напрямних. На кожну скриньку можна додатково встановити замок.
Матеріалом для корпусу є ДСП. Ми пропонуємо широкий діапазон доступних кольорів.
Бічна опора столу виготовлена з металевої профільної труби, пофарбована в білий або чорний колір. Можливі срібні та золоті кольори, з доплатою.
Розміри:
- ширина: 110 см;
- висота: 75 см;
- глибина: 50 см.
За бажанням стіл може бути доукомплектований манікюрною витяжкою. Тут Ви можете ознайомитись з усім асортиментом та підібрати потрібну модель.
Термін виготовлення 10-14 робочих днів.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Правосторонній |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | метал, ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | метал |
| Кількість полиць, шт. | 0 |
- Ціна: 9 240 ₴











Відправка з 28 травня 2026
