Косметологічний візок Tertio Gold (big) ідеально підходить для передпокою, туалету або ванної кімнати в якості додаткового мобільного місця для зберігання дрібниць.
Візок має три сатинові скляні полички, зручні ручки та маневрені коліщатка для легкого переміщення.
- має добре продуману, надійну, міцну та довговічну конструкцію;
- вдало поєднує компактні розміри та значну місткість;
- володіє високою мобільністю, маневреністю та суворим функціональним дизайном;
- виготовлена із якісних сертифікованих матеріалів;
- відповідає санітарним нормативам та вимогам;
- легка, проста, мобільна та зручна у використанні;
- дозволяє зручно організувати робоче місце майстра;
- гармонійно вписується у будь-який інтер'єр;
- адаптована до регулярної санобробки та дезінфекції;
- відрізняється високою якістю та невисокою ціною.
Технічні характеристики:
- три полки із сатинового скла;
- металевий каркас пофарбований порошковою фарбою;
- ручки для зручного переміщення;
- металеві прогумовані коліщатка.
Габаритні розміри:
- ширина: 50 см;
- довжина: 40 см;
- висота: 95 см;
Колір: золотий
Термін виготовлення 10-14 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |
| Колеса (колісні опори) | метал, гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴








Відправка з 18 квітня 2026
