Стаціонарний манікюрний стіл Mark Premium-05 із чотирма ящиками та нижньою стільницею розроблений спеціально для того, щоб створити комфортні умови для роботи майстра манікюру.
Стіл має металеву цільнозварну опору, що надає йому максимальної стійкості та рівномірного розподілу навантаження.
Модель виготовлена із сучасних високоякісних матеріалів, має високі показники надійності та зносостійкості, що гарантує високу якість товару, міцність та довготривале використання у приміщеннях з активною відвідуваністю.
Стандартна комплектація:
- Стільниця розміром виготовлена із високоякісного ДСП, торці виконані протиударною кромкою ПВХ для захисту від механічних пошкоджень. Спеціально розроблена технологія кріплення не дозволяє кромці відклеюватися.
- Елементи столу виконані в каретній стяжці з декором (гудзики або стрази). Колір металу ніжок може бути різний, а м'яка частина на ніжках може бути з будь-якого матеріалу та кольору.
- Стільниця потовщена 32 мм, залежно від кольору може бути 34 та 36 мм.
- Торці стільниці обклеєні пластиковою кромкою 2 мм. Інші деталі столу обклеєні пластиковою кромкою 0,6 мм. Пластикова кромка забезпечує захист від вологи та довговічність виробів.
- Накладні розетки (блок на 6 шт + кнопка), але можна вибрати й інші варіанти в закладці опції.
- Ручки накладні, як на фото, але ви можете вибрати інші варіанти.
- Тумба з висувними ящиками може бути розташована як з правого, так і з лівого боку.
- Основою столу є надійний металевий каркас, пофарбований порошковою фарбою, головними перевагами якої є висока стійкість до утворення на поверхні металу корозії та іржі. Поверхня, пофарбована порошковою фарбою, стає міцнішою, міцнішою і стійкішою до зовнішніх агресивних впливів.
- Можлива комплектація столу із врізною витяжкою (з доплатою). Ви можете вибрати будь-яку вбудовану витяжку представлену у нас на сайті.
Манікюрний стіл має безліч різноманітних додаткових модифікацій, які можуть бути додані до стандартної комплектації з доплатою.
Ви можете вибрати додаткові опції до столу Mark Premium-05
Технічні характеристики:
- Товщина стільниці: 32 мм;
- Кромка стільниці протиударна: 2 мм;
- Кромка на ящиках протиударна: 0,6 мм;
- Тумба: правостороння, лівостороння (на вибір);
- Ширина: 110 см;
- Глибина: 50 см;
- Висота: 80 см;
- Зовнішній розмір тумби: 33.2*40*76см;
- Внутрішній розмір скриньки: 24*31.8*10 см;
Колір: на вибір
Дивитись палітру ДСП
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Особливості | Вбудована розетка |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |
- Ціна: 16 812 ₴












Відправка з 09 травня 2026
