Ексклюзивне дзеркало в металевій рамі з підсвічуванням - це невід'ємний елемент інтер'єру вашого салону краси, що поєднує функціональність і стиль.
Світлодіодні лампочки забезпечують якісне додаткове освітлення. У комплекті включено 12 лампочок.
Висувна скринька ідеальне місце для зберігання косметичних засобів та аксесуарів.
Міцний металевий каркас, покритий порошковою фарбою, забезпечує стійкість та надійність на довгі роки використання.
Для ваших клієнтів важливо бачити себе в дзеркалі під час проведення перукарських процедур, чи то стрижка, фарбування чи створення укладання.
Витончені класичні форми, продуманий до найдрібніших деталей дизайн та бездоганна якість виконання цієї моделі підкреслять респектабельність та статус вашого салону.
Характеристики:
- металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду;
- матеріал стільниці ЛДСП;
- світлодіодні лампочки 12шт.
Розміри:
- загальна висота: 180 см;
- ширина: 105 см;
- глибина: 40 см;
- висота столу: 100 см;
- діаметр дзеркала: 80 см.
Колір каркасу: золотий, срібний, чорний, білий.
Колір стільниці на вибір.
Гарантія 12 місяців
Термін виготовлення – 10-14 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | метал |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 14 600 ₴












Відправка з 09 червня 2026
