Конструирование стола для маникюра базируется на рациональном подходе. Маникюрный стол Zafiro это стильный компактный однотумбовый стол элит класса, в изготовлении которого используются только выскокачественные материалы и комплектующие.
В столе одна тумба с полками и дверцей, в котором можно разместить все необходимые материалы.
Матеріал виготовлення: ДСП або ДСП Egger, торці покриті протиударною кромкою ПВХ.
Стіл можливий як лівосторонній, так і правосторонній.
Можливо виробництво виробу в будь-яких предпочетаемых кольорах.
ДСП Egger - це матеріал поліпшеної якості покриття стійке до механічних пошкоджень і подряпин, а також мікротріщин, не схильний до стирання.
До столу можливо дозамовити витяжку: українську, китайсткую або італійську.
Стіл може укомплектовуватися:
- витяжкою;
- розетками;
- валиком;
Габаритні розміри : 100 x 80 x 50 см
Гарантія на товар-12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Колір | Різні кольори |
| ДСП | ДСП Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |
| Кількість полиць, шт. | 0, 2 |
| Особливості | Підставка для ніг |
- Ціна: 8 228 ₴


Відправка з 26 травня 2026
